5 Comments
Mar 15·edited Mar 15

Висловлю таку думку. Найкращі кандидати з професійної точки зору - це ентузіасти, особливо для стартапу. Тобто людина сама працює, сама вдосконалює (вимоглива до себе), має критичність до себе та якості своєї праці, знає що таке "якість", "відповідальність" та "професіоналізм". Хоче вчитися, хоча вдосконалюватися, хоче заробляти.

Саме ентузіасти, особливо які мають комплексне прагнення та бачення чогось, можуть дати ефект. Ентузіазм - це певна життєва енергія творити, добровільно працювати, любити працю та отримувати задоволення від професійного конкурентного середовища.

Expand full comment

ну, так теж можна завжди знайти до чого доковирятись. ну, але якщо є час та натхнення - то можна звичайно шукати. у будь якому разі згадую трикутник "quality - time - cost". Обери 1, яким готовий поступитись :) Якщо тобі не горить, то викреслюй time - і готуйся витрачати багато часу на довгі пошуки якісної і не дорогої людини. Але якщо втрата часу то означає втрата ринку, грошей чи ще чогось, то може варто все ж таки нанімати не зовсім ідеальну людину.

Expand full comment

Try to hire people with trial period.

P.S. Better to hire anybody than loosing the time

Expand full comment