6 Comments

Як можна швидко протестувати цю гіпотезу, щоб не розвертати весь екшн план і вчасно зупинитись? Не розглядали такий варіант?

Expand full comment

В мене є для вас гасло: «Marketplace of vetted developers»😏

Expand full comment

Джин ефективно продавав укр аутсорсам укр девелоперів, давши останнім тіньок і зручніший для них підхід. Якщо продавати укр аутсорсерам, то їм треба дістати тих укр девів, що закордном, і схожих закордонних спеців. Анонімність не особлива критична в такому кейсі. Або далі продавати укр девів тим, хто хоче їх купити - якщо це не укр аутсорс, то треба дивитись, що їм треба. Олексій про нігерійця казав, що він непонятний ні по скілам, ні по культурі. Треба візібіліті, анонімність тільки мішає

Expand full comment

1. Не впевнений що ваш конкурент це ЛінкедІн, ИМХО скоріше ТопТал і аналоги

2. Джині це ж маркетплейс. Для "старту" за кордоном у вас достатьно кандідатів, але точно недостатьно компаній яки наймають. От над цим я би і працював сфокусовано - пошук корп клієнтів які будуть наймати.

3. В кожній країині свої приколи в сфері фрілансерства і законодавства. Наприклад в Англіі це буде всякі танці навкруги так званого IR35, чимось схоже на то як наші кнопкодавці воюють з ФОПами. Вихід в країну А може бути дуже іншім з країною Б.

4. Можливо, я б шукав або партнерів місцевих або інвесторів які допоможуть з партнерами, тут же блог про Стартапи :)

Expand full comment