5 Comments

Правильне посилання у джина, від розробників в продуктових компаніях тепер хочуть використовувати їх продуктовий досвід, більше самостійності в прийнятті рішень. Це добре. Але складно. Чому продукт менеджери всю кар'єру цьому вчаться, а розробники повинні прямо взяти й уміти це все? Так не працює. Треба їх цьому вчити, наставляти, на початку контролювати. Тоді буде добре усім. Але можна найняти розробника з другої компанії де його вже цьому навчили.

Expand full comment

Це якщо він захоче до тебе перейти )

Expand full comment

А стосовно 1 день = 1 фіча, це круто для декомпозиції й постійного трекінгу результату, але якщо маркет вимагає якусь фічу і вона ну дуже перспективна тоді що вона буде коштувати 3-5-10 днів не привід її не робити, просто правильно декомпозувати.

Expand full comment
author

Так, це як training wheels :) щоб перебудувати мозок. далі вже довіряєш що розробник придумає як це застосувати для більш амбітних задач, бо очевидно не всі можна реалізувати за день

Expand full comment

Як в мультику коли кріт копає нору та через кожен метр висовує голову, щоб подивитися в якому напрямку він взагалі копає.

Expand full comment