17 Comments
Mar 19, 2023·edited Mar 19, 2023Liked by Max Ischenko

100% про складність найму. Посміявся про NPC.

Я люблю Djinni, хотів найняти українського Front-End в іноземний стартап, з класним бюджетом, але коли мені написали 250 відгуків, то це не виглядає як приємний процесс :) При чому я був дуже гнучкий по скіллах, мені хотілося знайти енергійну людину і нажаль такого фільтра нема і неможливо це перевірити.

Так ніколо і не найняли в Україні (найняли з Новергії людину, яка будувала свій стартап і просто енергійно колупає все, що попадає під руки. Дуже ним задоволені, але мені шкода, що я не зміг таку людину знайти в Україні).

Expand full comment
Mar 19, 2023·edited Mar 19, 2023Liked by Max Ischenko

Макс другий рік бідкається від того що немає нормального CTO та змушений однією людиною робити все😒

Міг би вже Соловйова взяти щоб той справою займався, а не вчив англійську, ні, не хочу, хочу шукати джанго девів на джині😒

Expand full comment
Mar 19, 2023Liked by Max Ischenko

Вам потрібно додати свайпи як в тіндері! Тільки представ — тобі приходить повідомлення "компанія Djinni зацікавлена в наймі, почати перемовини?", і далі свайп або вподобайка. А далі "ці компанії можуть вас зацікавити", а бо "ваші друзі вже працюють в наступних компаніях"... Буде повноцінний лінкедин.

Expand full comment

Цікаве зауваження щодо «пінгвінів» має Michael Lynch, такий собі індіхакер, який якось вирішив винайняти собі саппортів на сайті remoteOK: https://mtlynch.io/retrospectives/2022/09/#remoteok-is-hugely-disappointing

Він бомбанув від того що remoteOK автоматично додав у текст вакансії фразу «допишіть у листа "рандомна_фраза" якщо хочете відгукнутися на вакансію». На його погляд це ображає кандидатів.

Expand full comment
Mar 20, 2023·edited Mar 20, 2023

Насправді треба зрозуміти, що нікому не потрібні ні рекрутинг, ні Джинні. А потрібно вирішення проблеми з пошуком людей в команду для вирішення задач. І в кожного задачі різні, підходи різні, стеки різні, купа речей різні.

Expand full comment
Mar 19, 2023·edited Mar 19, 2023

Це прикол. Власнику Джина важко шукати кандидатів на Джині. Кумедно.

Стосовно іноземного (інтернешинал) продукту можливо є сенс зробити продукт-близнюк (за концептом-ідеєю) за кордоном і будувати його з нуля для ЄС ринку з його специфікою. Наприклад, це виключно англійська мова продукту. Поляки так роблять в Україні (rabota.ua). Вони в себе мають один продукт, а в Україні створюють близнюк, з іншою назвою, але аналогічним концептом та подібним дизайном.

Подивіться на проект Honeypot.io (працюють переважно в Німеччині, Австрії, Нідерландах, Великобританії) - він схожий на Джин, але в плані фільтрації кандидатів та їх перевірки він, зроблю припущення, крутіший.

Скрінінг кандидатів має якийсь бути, це по суті якість вашої бази. Але як саме, так щоб не набридати сініорам та топовим кандидатам - це питання.

Український ринок та Україна - це ваш основний ринок, де ви маєте потужні позиції.

Expand full comment

А реалістичний варік найняти ліда на 10 годин в тижд на консалт, і йому 3 джуна на тасочки, і який краще покаже лишиться на фул тайм, решта матимуть практику?

Expand full comment

Прототип "цієї штуки" вже існує у вигляді робочого продукту - matchit.me 🙂

Expand full comment

Макс привіт. Це Олександр. Ми колись давно зустрічались. Я послухав твій останній подкаст з ідеєю про маркетплейс для рекрутерів. Я думаю що в мене є технічна можливість зробити MVP, але я хочу це зробити в кооперації з тобою. Напиши якщо цікаво, обговоримо детальніше.

Expand full comment

Це є мінуси анонімного пошуку, особливо якщо людина не дуже старалась і профіль одною рукою заповнювала. В тому ж лінкедіні можна подивитись, попередні місця роботи людини, іноді відгуки є, і тп. Я думаю цілком можливо навчити модель GPT робити прескрін, самій писати кандидату, задавати питання і тп. Для Джина мабуть найкращим варіантом це шукати бекендера по референсам)

Expand full comment