3 Comments
Mar 5, 2023Liked by Max Ischenko

Аналітика також має бути унікальною. У вас багато переваг в плані збору різноманітних даних та аудиторії (охоплення).

Можна зробити експеримент. Зробити прайс на аналітичні звіти (всі можливі, які ви можете без суттєвих проблем і хочете робити) і повісити в простір для різних гравців (які вітчизняних, так і закордонних - англійською мовою).

А там ви побачите, чи є до цього інтерес. Якщо вам звісно це цікаво як другорядний бізнес (щоб це не відволікало вас від головних цілей).

Щодо аутсорсингових держав: Бразилія, Аргентина, Сербія, Румунія, Словаччина. Але тут є сенс поспілкуватися з місцевими програмістами, вони розкажуть реалії цих держав.

Плюс, думаю, що є сенс дивитися на споріднені технологічні індустрії, де потрібні програмісти та інженери.

Expand full comment

Не прошені ідеї. Хоча мені сподобалась ідея про продаж кращої версії себе і відповідальність за рішення буде на самому клієнтові. Але може замість продажі аналітики можна продавати сервіс, що на ній базується. Для роботодавця це може бути аналіз і підказки при створенні оголошення (медіанна зарплата на стек що вони хочуть; підказки по стеку і динамічний аналіз кількості потенційних кандидатів; клікбейти). Це може бути не велика сума, але вона дасть можливість заробляти на наймах де кандидат прийшов через вакансію. Для кандидата це можуть бути кар'єрні поради аналізуючи його профіль (і може і вакансії на які він подавався).

Expand full comment

Якась напасть із звільненнями 😓

Expand full comment