4 Comments
Jun 12, 2022Liked by Max Ischenko

Мені дивно що ви прив'язались просто до числа відгуків, а не зробили часову відсіку(рік, скажімо) чи просто не "взважили" відгуки в часі. Бо 60 виглядає як велике число, але для користувача, що пройшов декілька циклів пошуку роботи і починає новий - цілком досяжна. Тому я б запропонував зробити або лічильник з часовим вікном (скажімо рахувати кількість відгуків за місяць від now), або просто вважати вагу одного відгуку в сумі обратно пропорційно до його давності. В обох випадках порогове значення скоріше всього стане суттєво меншим за 60.

Expand full comment

Велике дякую за випуск! Ви не задумувались про ютуб? Джина здається немає на ньому, принаймні я не знайшов, могли б розповідати про продукт і там.

В мене питання, я студент, хотів би працювати в ролі продакт менеджера, чи варто звертати увагу на якісь курси типу від гугла в даному випадку на проджекта ( https://www.coursera.org/professional-certificates/google-project-management ), чи краще точково слухати подкасти типу ваших, читати різноманітні статті і т.п.? Технічні скіли то само собою. В мене просто сумніви на рахунок тих курсів, я не хочу працювати в якійсь галєрі і їхні традиційні методи управління дуже часто сприймаю в штики, а курси не традиційні (прости господи) важко знайти

Expand full comment