Startups are hard
Startups are hard
#7: топ-задача тижня
3
0:00
-8:37

#7: топ-задача тижня

Як ми плануємо задачі в команді продукта
3

Ідея:
Більш, ніж одна приорітетна задачу на тиждень це складно. Let’s keep things simple.

“топ-задача” тижня - копія з нашого командного Slack

Я пропоную визначати на кожен тиждень одну задачу, яка є найбільш пріорітетною/важливою і фокусуватись на тому, щоб вона була зроблена. Все інше – додатковий бонус і nice to have.В мене є кілька аргументів -

  • Clarity. Кожен в команді розуміє, яка задача визначає результати тижня. Немає конфліктів щодо того, яка задача є більш приорітетна, а яка може “почекати“.

  • Team morale. Кожен тиждень ми плануємо якусь важливу задачу і кожен тиждень ми бачимо getting it done. Відчуття прогресу і “ми молодці“. Ну і навпаки – якщо ми не можемо зробити одну задачу за тиждень – певно є проблеми більше, ніж team morale.

  • Predictability. Щоб робити будь-які плани по розвитку, треба бути більш-менш впевненим що ці плани будуть реалізовані. Це – основа.

Із “мінусів” – це напевно додаткова відповідальність для ПМ – яку задачу вибрати.Як на мене, це не є мінусом – чим більше в тебе “пріорітетних” задач на тиждень, тим вище ризик, що якась з них (або всі) не буде закінчено. “Одна топ-задача на тиждень” просто робить це більш явним – explicit constraints vs implicit.

Щоб мати більше “топ-задач” на тиждень я пропоную повернутися до ідеї “міні-команд“, які можуть працювати самостійно і у кожної є своя “топ-задача“. Але це тема для іншого топіка (і нам треба суттєво розширюватись).

3 Comments
Startups are hard
Startups are hard
Подкаст про внутрішню кухню Джина. Ведучі – Макс Іщенко та Олексій Колупаєв.